Ota yhteyttä

Puuha Group Oy

Puuha Group Oy
Turku

Teollisuuskatu 28-30,
20520 Turku
(Käynti Karjakadun puolelta)

02 4317 003
puuha@puuha.com

Puuha Group Oy
Espoo

Sinikalliontie 11,
02630 Espoo

02 4317 003
puuha@puuha.com

Ota yhteyttä

 

Henkilökunta

Ville Mäkelä

Sales Manager

+358 40 5503 255
ville.makela@puuha.com

Nicklas Kaivola

Key Account Manager

+358 40 8344 556
nicklas.kaivola@puuha.com

Avainasiakkaat, suunnittelijat

Christina Nummi

Account Manager

+358 40 7277 005
christina.nummi@puuha.com

Puuha Play
Varsinais-Suomi, Satakunta

Tapani Markkanen

Account Manager

+358 40 1632 233
tapani.markkanen@puuha.com

Puuha Play
Pohjois-Suomi, Keski-Suomi

Einari Pohjolainen

Account manager

 
Puuha Play

Anu Koort

Account Manager

+358 40 7329 881
anu.koort@puuha.com

Puuha Play
Myyntipalvelu

Jenni Junna

Account Manager

+358 40 7104 127
jenni.junna@puuha.com

Puuha Play
Myyntipalvelu

Sami Rotkus

Account Manager

+358 400 257 006
sami.rotkus@puuha.com

Puuha Play
Myyntipalvelu

Kaisa Huova

Office assistant

+358 400 340 392
kaisa.huova@puuha.com

Niina Ketonen

Marketing and Communications Manager

+358 44 5550 631
niina.ketonen@puuha.com

Erdal Ugur

Designer Manager
 

erdal.ugur@puuha.com

Juha Rantanen

Quality Manager

Jenni Jääskeläinen

Purchasing Assistant, Logistics

Katri Santalahti

Financial Secretary

Yhteistyössä

Sivukartta